Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Магія енергії квітів | думка експертів

Магія енергії квітів | думка експертів

Таємнича сила квітів

Жодні вчені світу не здатні довести і пояснити багато речей, які іноді просто не збагненна людському розуму і сприймаються нами ніщо іншим як магічним явищем. Найсвітліші уми людства сучасного світу не завжди категорично і вперто наполягають на своїй точці зору, адже таємні сили природи як би там не було все-таки існують. Будь-який предмет несе в собі магічну енергію, здатну сприятливо або негативно вплинути на наше повсякденне життя. У цій служба доставки квітів поділиться з Вами історією про магію квітів.

Спочатку, важливо зрозуміти той факт, що для кожного з нас сила дії того чи іншого квітки абсолютна різна. На кого-то моментально діє вабить і зачаровує аромат, на кого-то чарівний зовнішній вигляд, а на кого-то - божественна і химерна форма квітів. Важливо так само з'ясувати, як саме ця таємнича квіткова енергія впливає на Вас - сприятливо або не зовсім. Відомо, що жінки і дівчата в будь-якому віці більш вразливі і чутливі до флюїдам квітів, але не варто недооцінювати і сильну половину людства. Чоловіки іноді бувають не менш вразливі і можуть отримувати як позитивну енергію від кольорів, так і негативну.

Енергетика квітів у Вашому домі

Спробуємо ж розібратися, наскільки сильно живі квіти впливають на нашу з Вами життя, її комфорт і затишок. У Вашій квартирі зовсім немає квітів або ж навпаки, весь підвіконня усіяний вазонами і квітковими горщиками? Вам більше до душі величезні букети або ж поодинокі троянди? А тепер задумайтесь, чи збігаються Ваші смаки в кольорах з уподобаннями членів Вашої родини. Якщо хоча б трошки глибше вникнути в суть усіх цих питань, чесно відповісти на них самих себе, можна отримати цілком аргументовану і вичерпну відповідь про те, як сильно впливає енергетика квітів на Вашу повсякденне життя. Розібравшись в таких нескладних, на перший погляд, аспектах будь-якого предмета, можна дізнатися про таємні енергетичних потоках, які вони несуть. І це не тільки до квітів співвідносно. Будь-яка річ, будь-який предмет у Вашій квартирі або на роботі здійснює невидимий вплив на Ваш настрій, і навіть самопочуття.

Як квіти впливають на наше життя?

Так, наприклад, справжні цінителі життя і любові ніколи не відмовляться від троянд і півоній. Такі люди відрізняються сильною ревнощами і пристрастю, але при цьому надзвичайної відданістю і жагою до життя. Люди войовничі і мудрі, але при цьому закриті від зовнішнього світу, вважають за краще кактуси. На любителів природи, імпульсивних і вразливих людей особливий вплив роблять квіти з довгим стеблом, наприклад, гладіолуси і лілії. Справжні веселуни і ентузіасти вважають за краще хризантеми.

Для всіх, хто потребує додаткової енергії і силі, хоче відпочити душею і тілом, ми рекомендуємо придбати червону орхідею. Цей же квітка рожевого забарвлення принесе Вам взаємність в любовних відносинах. При цьому жовта орхідея стане незамінним помічником для творчої особистості.

Кактуси, до речі, здатні втихомирити Ваш гнів і зняти напругу між членами сім'ї, яка виникла при сварках. Такі невибагливі і не завжди оцінюються по достоїнству кали допоможуть Вашій кар'єрі злетіти вгору. При цьому Ви зможете уникнути надмірного зневіри і почуття сорому, знайдете дар красномовства і здатність переконувати людей в чому б то не було. Пам'ятайте, що будь-які квіти і рослини здатні не тільки позбавити Ваше житло від пилу, а ще й принести сприятливу енергетику, що іноді буває так необхідно. Спробуйте знайти воістину «свій» квітка і перевірити на власному досвіді таємничу магію цих прекрасних створінь!

24/12/2016