Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Мило і нестандартно

Мило і нестандартно

Якщо вам хочеться здивувати дівчину з вишуканим смаком незвичністю вибору квітів - тоді сміливо вперед!

Квіти, про які піде мова далі, з одного боку - розкриють витонченість вашого ставлення до подруги, з іншого - підкреслять її особливості. А для того, щоб композиції з цих нетривіальних квітів були витончені і свіжі, вам варто звернутися до послуги доставка квітів по Києву.

Матіола

Ця квітка був названий по імені відомого в Італії XVI століття лікаря і одночасно ботаніка П'єтро Андреа Маттиоли. Прийшов квітка із середньоєвропейської місцевості, Середземномор'я і найближчих до нього країн Малої Азії і африканського континенту. Були часи, коли ці польові квіти заповнювали сади і були модним рослиною для прикраси паркових територій. Їх спеціально висаджували в місцях відпочинку - поблизу лавок і альтанок. Справа в тому, що крім ніжних, приємних оку рожевих, лілових, білих і жовтих суцвіть, левкої - друга назва матіоли - мають просто чарівний аромат, який багаторазово посилюється ближче до нічного порі і створює атмосферу казки. За це матіоли називають ще й нічною фіалкою.

Квіти матіоли вишукані класичної красою, шляхетні і трохи старомодні. Вони підкреслять гідне ставлення до вашої дамі, а казковий аромат повідає їй про глибину ваших почуттів.

Фрезія

Свою назву квітка отримав по імені ботаніка і лікаря, який жив в Німеччині в XIX столітті Фрідріха Фріза, який виявив рослина в Південній Африці. Воно привернуло вченого тонкістю обрисів пелюсток і запашними дзвінковим суцвіттями - до 10-12 штук на досить високому - до 60-100см стеблі. Величезна різноманітність популярних сьогодні відтінків суцвіть - білих, блакитних, бронзово- червоних, жовтих з лілового облямівкою, яскраво-помаранчевих, кремово-жовтих, червоних, фіолетових - дарує настрій радості і щастя. А професійно складена композиція, створена руками флористів та сервіс доставка букетів по Києву, дозволить розкрити щирість і повноту ваших почуттів до коханої дівчини.

Анемона

Так і хочеться обхопити руками і танцювати з букетом цих життєрадісних кольорів! Але не поспішайте, будьте обережні! Адже її ще називають вітрогонкою, оскільки її ніжні пелюстки можуть впасти від пориву вітру! Але скільки радості дарує нам ця весняна квітка, скільки бажання жити і посміхатися! Різні види цього ніжного квітки можна зустріти і в тінистих лісах, і на сонячних галявинах, в середніх широтах Росії, на Алтаї, на Кавказі, Апеннінах, в Японії і - деякі види - навіть в Північній Африці. Забарвлення суцвіть дивує. Завжди яскрава, як сплеск емоцій - біла, блакитна, рожева, червона, жовта або синя. Чарівно виглядають білі анемони, які зазвичай і використовуються флористами для складання композицій і букетів. Їх свіжість і чистота розкажуть вашій дівчині про емоції, які вона викликає в вас!

19/12/2014