Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Чи можна дарувати чоловікові квіти

Чи можна дарувати чоловікові квіти

Як часто нам хочеться порадувати чоловіків ніж особливим, зробити їх день набагато приємніше і подарувати квіти. Але тут виникають питання, а наскільки це правильно дарувати чоловікові квіти? Адже більшість вважають, що квіти необхідні тільки для жіночої частини населення. Але ми розповімо Вам, які саме букети підходять і для чоловіка.

На Яких Квітах Зупинити Свій Вибір?

Якщо ж Ви вже зважилися подарувати чоловікові, що-небудь квіткове, то потрібно для початку визначитися які ж квіти можна дарувати сильній статі.
Їх не так вже й багато, але з цього переліку можна вибрати те, що доведеться Вам до душі. Отже, можна дарувати: хризантеми, нарциси, орхідеї, кали, лілії, гладіолуси, гербери, соняшники, маргаритки, іриси, тюльпани, гвоздики, геліконії і навіть троянди!

Троянди є ознакою не тільки багатства і розкоші, а й сильних емоцій і почуттів. Такі квіти буде приємно отримати будь-якому чоловіку. Якщо ж у вас виникають сумніви з приводу того, наскільки це доречно подарувати троянди, можна вибрати іриси, нарциси, і навіть орхідею. Як правило, екзотичні квіти дарують начальникам, колегам, бізнес-партнерам. Це можуть бути антуриуми або дельфиниуми. А ось яскраві соняшники можна сміливо дарувати одному, особливо якщо їх як то цікаво прикрасити.

Потрібно відзначити, що букет для чоловіка не повинен бути химерним і витонченим. Не перестарайтеся! Він повинен бути цілком стриманим, але при цьому яскравим. Вважається, що чоловічий букет фактично завжди виглядає дуже помітно й зухвало.

Яким же Повинен Бути Букет?

Чоловічий букет повинен мати трикутну або пірамідальну форму, чіткі лінії, бути стриманим, але при цьому залишатися стильним.

Важливо відзначити те, що забороняється в чоловічих букетах. Це перш за все бантики, стрічки, достаток декоративних аксесуарів.

Важливо так само підібрати правильний колір для чоловічого букета. Не можна використовувати пастельні і ніжні відтінки для композиції. Краще вибрати глибокий червоний (або темно-червоний), білий, а так само синій і жовтий.

Для чоловічих букетів рекомендується вибирати однакові квіти однієї кольорової гами. Дуже часто флористи називають чоловічі букети найскладнішими у виконанні. Адже для того, щоб їх скласти, потрібно знати темперамент людини, його характер. Наприклад, для флегматиків, як правило, підбираються квіти в спокійних тонах, а для яскравих особистостей - в насичених.

Так само, якщо Ви збираєтеся просто прикрасити день, і квіти ніяк не присвячено до важливого або великому події, то підберіть НЕ букет, а одна квітка на довгій ніжці і великим суцвіттям, наприклад, гладіолус, велику троянду. Він буде виглядати дуже ефектно.

Якщо ж все-таки мова йде про великий букет, то потрібно підібрати правильну упаковку. Вона повинна бути простою і лаконічною, але при цьому відповідати стилю букета.

За етикетом, підносячи квітку чоловікові, жінка повинна тримати його в лівій руці.

Коли вибираєте букет, пам'ятайте, що якщо Ви хочете подарувати його літньому чоловікові - Не вибирайте яскраві відтінки і достаток декору. Підберіть кричущим тони. І звичайно ж важливо відзначити, що з етикету жінці абсолютно не варто дарувати букет чоловікові, який молодший за неї.

Якщо ж у вас виникають сумніви з приводу того як відреагує на букет чоловік, завжди є вихід! Можна подарувати квітку в горщику. Це може бути кактус, лимон, грошове дерево. Такі кімнатні рослини можна дарувати кому завгодно. Це буде не тільки приємним подарунком, але і прекрасним нагадуванням про Вас. Адже ці рослини особливо ретельного догляду не вимагають і є не вибагливий.

Не забувайте радувати Ваших чоловіків, адже вони теж в душі, як і жінки, бажають свята!

Доставка квітів Київ

30/12/2015