Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Новорічні квіткові композиції

Новорічні квіткові композиції

Напевно, навіть не варто говорити про те, що Новий рік - це найочікуваніша подія. Адже щось є чарівне в цьому святі. Кожен з нас сподівається, що все погане залишиться в році, що минає, а Новий принесе тільки щастя, тільки удачу, тільки любов і смутку там місця зовсім не буде!

 
Підготовка до Нового року завжди вимагає уваги до деталей декору. Адже свічки на новорічному столі, кульки на ялинці, новорічні вогники є яскравими, новорічними елементами і саме вони створюють святкову атмосферу.

А що ж з квітковими композиціями? Якими вони повинні бути?

Для початку варто відзначити, що новорічні композиції відрізняються від інших. Для них підбирається певний вид рослин і кілька (як правило, три-чотири) домінуючих кольору.

Традиційною кольоровою гамою є червоно-зелена, золотисто-біла, жовта.

Так як композиція приурочена до нового року, основою є хвоя. У такі композиції завжди додають позолочені шишки, горішки, штучні (найчастіше використовують натуральні) ягоди.

З аксесуарів підбирають стрічки, банти, зірочки, дзвіночки, ялинкові іграшки (але не великих розмірів), блискітки, немассівние новорічні намиста, а так само фігурки Діда Мороза і Снігуроньки.

Свічки так само є обов'язковим елементом декору. Адже саме свічки створюють комфорт і затишок. Для новорічних композицій рекомендується підбирати золотисті, білі або срібні свічки. Таким чином, вони будуть виглядати як більш святково.

Обов'язковою доповненням таких композицій є стрічки. Адже саме стрічки надають барвистості зеленої хвої. Але важливо так само підібрати правильні кольору. Найчастіше використовують яскраво червоні стрічки або золоті. Дуже красиво в таких композиціях виглядають біло-золотисті широкі стрічки. Вони надають композиції витонченості і стиль.

Блискітки, новорічні намиста, мішура ... ну куди ж без них? Адже Нової рік - це дуже яскраве свято і все повинно виблискувати!

Зимові композиції дуже часто збризкують штучним снігом, щоб створити імітацію інею, паморозі. Такі балончики можна придбати в будь-якому магазині, де продаються новорічні прикраси. Важливо відзначити, що балончика зі штучним снігом вистачить Ви не на один рік.

Якщо ідея з штучним снігом припала Вам до душі, можна просто пофарбувати гілки водоемульсійною фарбою або використовувати білу гуаш. Таким чином вони стануть по-справжньому зимовими.

Так само можна за допомогою крихт пінопласту створити враження ніби ця композиція потрапила під сніжок. Тільки цей вже точно не розтане!

Для цього потрібно натерти пінопласт, а потім просто приклеїти на гілки. Тоді це буде дійсно засніжена композиція.

Але не забувайте про головну винуватиці торжества - про Вашу ялинці! Вона повинна бути яскравою і ошатною. Для цього використовуйте новорічні вогники, намиста, стрічки, блискучі іграшки, блискучі зірочки. Чи не гілки Вашої ялинки можна зав'язати банти. Так вона буде виглядати ще більш святково.

У будинку, де стоїть штучна ялинка, потрібно поставити в вазочку живі гілки ялини або туї. Тоді в Вашому домі пануватиме прекрасний аромат наближається Нового року. Але такі гілки теж потребують прикрас. Підберіть для них аксесуари, які будуть в такому ж стилі, як і прикраси на ялинці.

Стіл можна прикрасити не тільки свічками, а й фруктової композицією. Обов'язковими серед них має бути, звичайно ж, мандарини. Адже це один із символів Нового року. А все решта фрукти виберіть за своїми смаковими уподобаннями. Прикрасьте такі композиції паличками кориці, що стане прекрасним акцентом.

30/12/2015