Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Чарівність орхідей

Чарівність орхідей

Що потрібно знати про квіти?

Орхідею можна сміливо назвати переможницею жіночих сердець! Як багато представниць жіночої статі влаштовують у себе на балконі цілий квітник з орхідей, ретельно доглядають за ними і регулярно поповнюють свою колекцію.

Цікаві факти

Представники сімейства орхідеї поширені по всій земній кулі: дощові тропічні ліси, савани, степ, холодні гірські області - стають затишним будинком для їх життя. Величезна різноманітність видів сімейства цієї квітки можна знайти в тропічних і субтропічних зонах Східної Азії, Південної та Центральної Америки. Ці регіони є батьківщиною переважної більшості орхідей, який розлучаються у нас в якості домашніх рослин.

Орхідеї були предметом захоплення за часів Стародавнього Китаю.

У ХІХ столітті орхідеї з'явилися і в Англії. Але використовувалися вони в ролі пакувального матеріалу для тропічних рослин. І можливо, використовувалися не за призначенням і далі, якби в один прекрасний день садівник Уільм Кетлі не посадив цю рослину в горщик. Через час рослина розцвіло незвичайної краси квітами. В честь цього садівника названий рід орхідеї, до якого ставився вирощений ним квітка - Каттлея.

У чому ж чарівність орхідеї? 

Жіночі серця орхідея підкорює своїми пишними, ніжними і трепетними квітами, які створюють певну свіжість і легкість. У цю квітку є певна частка вишуканості та елегантності, шарму.

Але не дивлячись на свою красу, цю квітку абсолютно невибагливий. Можливо, ще й з цієї причини даний квітка є улюбленцем серед жіночої половини населення.

Зараз все частіше в магазинах можна зустріти сині, чорні орхідеї. Але не дивлячись на величезну кількість видів цієї квітки, синіх і чорних відтінків в природі не існує. Вони просто пофарбовані спеціальними барвниками, які з часом блякнуть і стають зовсім інших кольорів, часом не зовсім красивих. З цього, вибираючи орхідею на подарунок, такі оригінальні і яскраві відтінки кольорів надалі мають певні мінуси. Враховуйте це, щоб в кінцевому результаті не вийшов неприємний сюрприз.

Як же правильно вибрати орхідею?

Не дивлячись на невибагливі в догляді, важливо знати, як правильно вибрати орхідею в магазині. Досить таки часто трапляється так, що спочатку квітка радує Вас своєю красою, але через кілька тижнів починає чахнути.

Причиною цього можуть послужити наступне: неправильне транспортування квітів, різкі перепади температури, біодобавки службовці для швидкого зростання, потужні фітолампи, від яких рослина росте дійсно досить таки швидко, але і так само швидко згодом починає хворіти і чахнути. Головне правило для таких виробників: скоріше продати квітучу орхідею і зняти з себе відповідальність за швидку загибель квітки. Звучить не сильно райдужно, але не потрібно впадати у відчай. Важливо просто знати, як правильно вибрати саме ту орхідею, яка Вас буде довго радувати своєю свіжістю і надзвичайно трепетними квітами.

Керуйтеся при покупці наступними правилами:

1. Уважно огляньте орхідею. Квітка має бути свіжим. Листя повинні бути зеленого кольору без плям і будь-яких пошкоджень. Так само оглянете тильну частину листочка, він не повинен бути липким і в плямах. Якщо виявили липке пляма, значить, на ньому живуть бактерії.

Винятком є ​​орхідея Каттлея, липкість на її листочках - це норма.

2. Перевірте, чи добре посаджена рослина в горщик.

3. Зверніть увагу на квіти і бутони. Якщо Ви помітили будь-які плями, брати таку рослину краще не варто.

4. Огляньте коріння орхідеї. Вважається нормальним, якщо коріння сріблясті або сірі або ж яскраво-зелені (значить, їх недавно полили). На коренях не повинно бути будь-яких утворень, білого нальоту яких ознак загнивання.

Відповідальність, і тоді орхідея стане воістину дивно ніжним прикрасою Вашого будинку.

26/03/2016