Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Призначення великих і величезних букетів квітів

Призначення великих і величезних букетів квітів

Призначення Великих і Величезних Букетів Квітів

Квіти супроводжують все самі знаменні події в нашому житті: День народження, весілля, ювілей, корпоратив на роботі, визнання в любові, перше побачення ... Навіть коли чоловіки просять вибачення або хочуть спокутувати свою провину - без квітів ніяк не обійтися. Ці ніжні і прекрасні створення так полюбилися дівчатам, завдяки їх якоїсь схожості. Посудіть самі, будь-яку дівчину можна порівняти з прекрасним квіткою, будь то горда і благородна троянда або крихкий і ніжний тюльпан, незвичайна і химерна орхідея або таємничий і загадковий ірис.

Якщо брати статистику по букетів, то найулюбленішими квітами дівчат можна назвати троянди і тюльпани. Букети з цих квітів можуть виділятися не тільки з-за своєї краси, а й значних розмірів. Коли Ви даруєте букет, пам'ятайте, що кожна квітка в ньому має своє унікальне смислове значення, так само як і колір, і навіть кількість квітів в цьому букеті. З їх допомогою можна висловити почуття, які Ви відчуваєте до людини, сказати про своє ставлення або повазі, при цьому не вимагаючи слів.

Величезні Букети з Троянд

Найчастіше, великі букети збирають саме з троянд. Завдяки такій популярності троянду прийнято вважати королевою квітів. У цієї прекрасної квітки існує безліч різноманітних видів і кольорів, а аромат вражає кожного, хто знаходиться поруч. Такий широкий вибір троянд дає можливість замовнику самостійно вибирати вид і колір троянд, при цьому, запевняємо Вас, що кожен з них буде по-своєму індивідуальний і чудовий.

Великі букети вимагають особливої ​​обережності при доставці, тому що при пошкодженні одного стебла, буде порушена його мікрофлора, яка призведе до розмноження бактерій у воді і швидкої загибелі всього букета.

Секрети Догляду за Великим Букетом Квітів

Розкриємо Вам невеликі секрети, які допоможуть зберегти величезний букет квітів свіжим на тривалий період часу:

1. Перед тим, як поставити букет у вазу - зріжте трохи кінці стебел по діагоналі. Таким чином, квітка буде отримувати більше кисню і поживних речовин;

2. Вода у вазі, в якій буде стояти букет, повинна бути трохи теплою;

3. У воду рекомендується додати спеціальний засіб, що запобігає утворенню бактерій.

Ці елементарні рекомендації допоможуть Вам добитися ще більшого розпускання бутонів квітів, а так само збереження букета в свіжому вигляді протягом довгого часу.

Трошки дивовижних фактів з історії. Найбільший букет, який коли-небудь дарував хлопець своєї коханої, складався з 13 777 кольорів! Його вартість становила 15 млн рублів. Ось така ось сила любові.

Призначення Величезних Букетів Квітів

Якщо Ви хочете висловити своїм близьким і рідним силу Вашої любові - величезний букет з живих квітів стане яскравою ілюстрацією в цьому нелегкому завданні. Такі подарунки приводять у захват, захоплюють дух і дарують щиру посмішку і щастя людині, якій він призначений. Можна з упевненістю сказати, що величезний букет квітів здатні піднести тільки найщедріші джентльмени своїм дамам серця. Не забувайте так само, що в будь-якому салоні такий букет буде оформлений з урахуванням всіх Ваших індивідуальних побажань.

Один великий плюс - букет з 101 квітки і більше вважається оптовою закупівлею, що дозволяє Вам купити його за дуже вигідною ціною. Для зручності Вам буде запропонована кур'єрська доставка такого букета.

Не сумнівайтеся, що знайти привід для такого воістину шикарного подарунка зовсім не складно, головне, щоб було бажання принести щастя оточуючим Вас людям! Але хочемо відзначити, що більш приємно буде отримати величезний букет з живих квітів, що не готуючись заздалегідь до якої-небудь дати. Саме в такому випадку Ви зможете викликат

Доставка квітів Київ

13/10/2015