Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Найпоширеніші помилки чоловіків при виборі квітів

Найпоширеніші помилки чоловіків при виборі квітів

У наш час існує всього три типи чоловіків. Перший тип чоловіків намагається радувати своїх улюблених жінок якомога частіше, з приводу і без приводу. Вони задаровують їх різноманітними подарунками, сюрпризами і квітами. До другого типу чоловіків ми віднесемо тих, які дарують квіти дівчатам виключно в найбільш значущі дні. Звичайно ж, мається на увазі день народження другої половинки, 14 лютого і 8 березня. Третій же тип сильної статі не спроможеться подарувати букет квітів ні на одне з перерахованих вище подій. Для того, що б порадувати даму серця красивими квітами, Ви можете скористатися сервісом доставка квітів Київ. Даруйте приємні емоції дівчатам, вони заслуговують на це!

Що б дівчина з радістю прийняла подарований Вами букет необхідно знати її переваги в світі квітів. Адже більшості дівчат подобаються троянди, деяким виключно хризантеми, а бувають і любителі тільки польових або імпортних квітів. Тому переконайтеся в смаках коханої і тільки тоді переходите до вибору букета. Купити троянди в Києві ви можете в будь-якому квітковому магазині. Але остерігайтеся магазинів зі старим асортименту товарів. Квіти від такого постачальника простоять зовсім недовго.

Не варто також забувати про упаковку. До її вибору треба поставитися з особливою обережністю і проявити власний смак. Упаковка букета не повинна затьмарювати квіти яскравістю і яскравістю. Своїм кольором і розміром вона повинна доповнювати його і підкреслювати природну красу квітів. Пам'ятайте, що більшість дівчат не люблять букети, упаковані в целофан. В цьому випадку можна обмежитися звичайною атласною стрічкою.

Купуючи квіти, не забувайте про їх непарній кількості в букеті. Як Ви пам'ятаєте, в Україні парна кількість квітів має траурний сенс. Хоча більшість країн не знаю таких подробиць, і дарують букети по 4 або 6 роз.

Запам'ятайте раз і назавжди: ніколи не даруєте своїм дівчатам гвоздики! Можливо, дівчина буде себе вести пристойно при отриманні, трохи посміхнеться і порадіє. Але знайте, в душі їй буде прикро і неприємно. 98% всіх опитаних жінок не хотіли б отримати букет гвоздик ні в якому разі.

Якщо ви даруєте букет квітів жінці, з якою у Вас ділові відносини, то прикріпіть візитку або картку з необхідним текстом. Якщо ж одержувачем квітів є Ваша кохана дівчина, а квіти будуть доповненням до основного подарунка, то спочатку вручите букет квітів, тільки потім подарунок.

13/01/2015