Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Подарункове призначення квітів

Подарункове призначення квітів

Безумовно, букет квітів на сьогоднішній день може бути сміливо представлений у вигляді окремого самостійного подарунка, або ж сприятливо доповнювати основний презент. Всім відомо, що композиції з живих квітів дарують не тільки в разі Дня народження, щоб порадувати іменинника або ювіляра. Крім цього існує ще безліч приводів для підношення в дар таких прекрасних і ніжних створінь нашої планети як квіти. У такому випадку важливо знати особливості і призначення тієї чи іншої ситуації, в яку Ви потрапили. Про все це і навіть більше, Ви дізнаєтеся з цієї статті.

1 випадок: зустріч ділової делегації. Робочі відносини носять зовсім інший характер і вимагають своєрідного підбору навіть кольору обираних кольорів в букеті. Флористи рекомендують вибирати такі композиції, які складаються з жовтих або яскраво-помаранчевих рослин. Найбільш підходящим вважається композиція з червоних нераспустившихся бутонів троянд. Саме такі відтінки на мові квітів свідчать про доброзичливу і привітної зустрічі. Ретельно поставтеся до вибору декору для таких букетів: він не повинен бути надто потужним і обтяжувати загальну композицію.

2 випадок: ювілей. В даному випадку букет стає доповненням до основного подарунка. Тут сміливо можна використовувати щось більш чільне, ніж простий букет. Йдеться про корзинах з квітами. Таке привітання точно не залишиться непоміченим і стане дуже гарним і презентабельним. Головне визначитися з тим, які саме квіти будуть складати Вашу композицію. Тут можуть бути доречними троянди, бузок, антуриуми і навіть лілії.

3 випадок: концерт. Вдячні глядачі після концерту, вистави або опери так хочуть привітати улюбленого артиста і подарувати йому прекрасний букет з метою висловити подяку за подаровані емоції і почуття. Найчастіше глядачі вибирають яскраві і строкаті букети, що не їсти правильним і доречним в даному випадку. Найкраще підійдуть букети, зібрані з тих же троянд, хризантем або гладіолусів одного відтінку.

4 випадок: заручини. Одне з найбільш сентиментальних і романтичних подій, від яких випромінюється нескінченна любов і ніжність. Складно дати конкретні рекомендації в даному випадку. Флористи-професіонали рекомендують робити акцент на різноманітності світлих тонів кольорів. Ідеальними в такому випадку стануть рожеві троянди, ніжні орхідеї або білі гвоздики. Загалом, все те, що на дотик здається таким же приємним, як і сама любов молодих.

5 випадок: весілля. Одне з найбільш знаменних подій в житті молодят. Гостям варто вибирати такі букети, які будуть гармонійно виглядати в одній квіткової композиції. Тут рекомендується враховувати вік нареченої. Якщо це молода дівчина, варто дарувати невеликі букети світлих і ніжних відтінків. Якщо ж майбутня дружина у віці за 30 років, то вибирайте червоні або бардовиє благородні кольори.

Ми здатні придумати ще безліч приводів, з нагоди яких можна дарувати квіти. Найпростіший з них - звичайний трудовий день. Так-так, Ви правильно прочитали! Адже погодьтеся самі, набагато приємніше отримати подарунок тоді, коли ти його зовсім не чекаєш. А ще більше радості викличе маленький подарунок, прикріплений до такого букету. Пам'ятайте одне: яким би не був випадок, за яким Ви даруєте квіти, букет з живих квітів стане доречним на будь-якому святі і зможе викликати тільки сприятливі емоції і найяскравіші почуття. Важливим є те, з якими намірами і словами Ви подаєте цей дар. Будьте щирими і справжніми, а Ваші букети нехай завжди будуть тільки найсвіжішими, яскравими і незабутніми! Робіть щасливими своїх близьких!

31/08/2015