Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Польові букети: чарівність вишуканої простоти

Польові букети: чарівність вишуканої простоти

Польові квіти на сьогоднішній день не користуються такою ж популярністю, як, наприклад, троянди або тюльпани, але, тим не менше, мають своїх поціновувачів, завдяки власній ніжності і карколомного аромату.

Багато дівчат віддають перевагу збірним букетів з польових квітів. Такий букет, на жаль, можна подарувати тільки влітку або теплою осінню. Дівчата цінують в ньому скромність, лаконічність і в той же час надзвичайну ніжність, яка асоціюється зі свіжістю і щирістю почуттів. Такі прості польові букети краще за інших показують всю красу такої прекрасної і всіма улюбленої пори року як літо. З ними можна відчути все багатство фарб літніх полів і лугів, адже саме ці квіти вбирають в себе чистоту блакитного неба, нескінченність зелених полів і лісів, соковитість і насиченість лугових трав, і, безумовно, теплоту літнього сонця. Доставка квітів по Києву - доставляємо навіть польові квіти!

Головним достоїнством таких букетів є те, що для їх складання ви можете вибрати абсолютно різноманітні польові квіти і бути впевненими, що вони дуже довго простоять, даруватимуть вам прекрасний аромат і внесуть затишок своєї нехитрої простотою.

Як вже було помічено раніше, найпопулярніше час року для таких букетів це літо, коли природа в повну силу нагороджує нас своїми прекрасними представниками дрібної флори: луговими травами і польовими квітами. Незважаючи на свою простоту, польові квіти мають безліч відтінків, бувають різноманітних форм і розмірів, а також абсолютно всі мають тонкий і свіжим, а головне - по-справжньому літнім ароматом.

Букет, зібраний з польових квітів, символізує чистоту, свободу почуттів, які не скутих традиціями, стереотипами і правилами. Замовте букет з польових квітів за допомогою сервісу доставка букетів по Києву.

Найпоширенішими квітами, які використовуються при складанні таких літніх букетів є: ромашки, дзвіночки, маки, волошки, звіробій, кипрей, польові гвоздики, анемона, мати-й-мачуха, незабудки, таволга, братки, лаванда, фіалки і багато інших. Гармонійним доповненням до такого букету стануть колоски, запашні трави, підсушена солома і атласні стрічки. При правильному поєднанні кольорів ви зможете створити яскравий, насичений букет, або ж ніжний і вишуканий.

У будь-якому випадку, пам'ятайте, що букети з польових квітів уособлюють світлі щирі почуття, є символом чистоти, доброти і ніжності, що стане ідеальним подарунком на будь-який привід в літню пору.

Доставка квітів Київ

19/01/2015