Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Розмноження кімнатних рослин: правила та поради

Розмноження кімнатних рослин: правила та поради

У цій статті ми розповімо Вам про альтернативні способи розмноження кімнатних рослин в домашніх умовах крім стандартної і звичної для багатьох пересадки за допомогою відірваного листочка, який ставлять у воду, щоб він пустив коріння.

Пересадка необхідна, в першу чергу, розрісся рослинам, які потребують оновлення. Найкращим порою року для пересадки квітів флористи вважають весну - початок літа. Отже, представляємо Вашій увазі 5 способів розмноження кімнатних квітів.

Перший варіант найкращим чином підходить для стеблових живців і листя. Оскільки його можливо використовувати протягом усього року. Для пересадки необхідно вибрати самий здоровий, при цьому неквітучому втечу (довжиною не більше 7 см), обрізати його гострим лезом або ножем, слідуючи правилу: стебло потрібно обрізати нижче вузла листя, а одиночний лист - строго поперек. Сміливо можете помістити зрізаний втечу в новий грунт.

Для максимально вдалою пересадки садіть відразу кілька живців, якийсь да точно приживеться! Практично всі нові пагони вимагають підвищеної вологості. Для задоволення цієї потреби накрийте горщик поліетиленовим пакетом або плівкою. Такий горщик необхідно берегти від попадання прямих сонячних променів і температури нижче + 18̊С.

Наступний спосіб призначений для людей, що мають купу вільного часу. Необхідно вибрати знову-таки найсильніший втечу на основному стеблі рослини і притиснути його щільно до землі за допомогою дроту або шпильки. Відведення пускають коріння досить довго. Щоб прискорити цей процес можна зробити невеликий надріз на місці дотику стебла з грунтом. Відокремити нову рослину можливо буде лише після повного його вкорінення.

Третій спосіб застосовують тільки лише при наявності «нащадків» - бічних пагонів, які частенько розвиваються від основного рослини. Їх необхідно акуратно відрізати від основного стебла і пересадити в новий горщик.

Далі - спосіб пересадки для рослин, що мають вусики. Якщо у рослини на вусиках вже є коріння, то можна сміливо обрізати сам вус і здійснити пересадку. Якщо вуса рослини ще не пустили коріння, то слід присипати рослину землею і дочекатися вкорінення і лише після цього обрізати вус і пересадити його в новий горщик.

Наступний спосіб пересадки кімнатних рослин призначений для кущових і розеткових квітів. Для цього необхідно вийняти з горщика повністю вся рослина, злякатися землю з коренів і акуратно відокремити стебло в місці з'єднання або розрізати ножем. Не можна допускати розриву стебла, тому що це призведе до порушення тканин рослини і його якнайшвидшої загибелі.

Для завзятих садівників існують ще більш складні методи пересадки кімнатних рослин. Але слід пам'ятати, що такі способи підходять далеко не всім рослинам і залежать від його особливостей. Так, можливо пересадити рослину, нарізавши старий без листя стебло на «ковбаски» і в будь-якому положенні посадити в землю. Важливо встежити за тим, щоб кожен такий шматочок мав вузол. Такий спосіб найкраще підходить для диффенбахії або драцени.

Для замовлення кімнатних рослин по Києву скористайтеся доставкою квітів Київ BuketLand.

Пам'ятайте про те, що недавно пересаджені рослини вимагають за собою особливого догляду і уваги. Не допускайте протягів в тому приміщенні, де стоїть новий горщик. Поливати рослину слід дуже уважно, не допускаючи при цьому надлишок води в піддоні і пересушеній грунту. Так само бережіть рослину від попадання прямих сонячних променів і низької температури. Мало хто звертає увагу на вологість повітря. Але якраз це є одним з основних чинників швидкого приживання рослини в новому горщику. Як вже уточнювалося раннє, нові пагони вимагають підвищеної вологості, що можна з легкістю забезпечити, накривши горщик з рослина поліетиленовим пакетом, створивши таким чином штучний парник.

Доставка квітів Київ

24/05/2015