Доставка квітів в Київ
0
Бажання

О, Троянда - королева всіх квітів!

О, Троянда - королева всіх квітів!

Квітів цих чудовий аромат

І ніжність пелюсток неповторна

Красномовно слів нехай говорять,

Як дорога ти мені, моя кохана!

Відомо чимало легенд і притч про ці чудові квіти. Ще б! Адже троянда, за даними археологів, вже виростала на Землі більше 25 мільйонів років тому! І завжди вона була предметом захоплення і милування. З давніх часів збереглися зображення троянди на каменях, металевих виробах, на будинках, на тканинах і на родових гербах. Нею прикрашали будинки і храми, пелюстками встеляли шлях переможцям і обсипали закоханих. Роза була символом любові і благородства, честі і доблесті. Лицарі підносили троянду дамам в знак поклоніння і вірності.

І, хоча за переказами, батьківщиною троянди є Персія - «Гюлістан», країна троянд, - одна з найперших і, напевно, найкрасивіших легенд дійшла до нашого часу з Стародавньої Індії. Згідно з цим переказом, саме там з розкрився рожевого бутона з'явилася красива, ніжна і чарівна жінка - богиня Лакшмі. Вона ще спала, коли Батько Всесвіту бог Вішну побачив красуню. Він розбудив і поцілував її, і вона стала його дружиною. І з цього моменту Лакшмі була названа богинею краси, а чудовий квітка, який подарував її світу, став символом божественного секрету, що охороняється гострими шипами.

Якщо Вам до душі гарні букети з білих, рожевих або червоних троянд, доставка квітів по Києву Вам на допомогу! Тут Ви знайдете велику кількість різних кольорів, які підкорять Вашу другу половинку.

Шлях троянди з казкових східних країн через Римську імперію, Стародавньої Греції та Європи в слов'янські держави довгий і надзвичайний. Але скільки чудових різновидів троянд подарувало людям це багатовікове подорож! Червона Мохова, пристрасна бордова, юна рожева, незаймана біла, надзвичайно приваблива чайна, ніжна жовта, казкова блакитна ... І нам залишається тільки продовжувати співати дифірамби і складати оди цьому гордому, благородному і прекрасного квітці.

І так само невтомно дарувати троянди своїм коханим жінкам і дівчатам, мамам і дружинам, донькам і бабусям. Але ж навіть самим маленьким букетиком троянд можна висловити і пристрасну любов, і ніжне почуття, і нескінченне повагу, і страждання, і поклоніння! Доставка букетів по Києву може Вам для цього знадобитися. Замовте букет троянд рідним і близьким. Яскраві емоції, радість на довгий час і чудовий аромат квітів Вам гарантовано!

04/12/2014