Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Троянди в горщиках: особливості догляду

Троянди в горщиках: особливості догляду

Троянди - універсальні квіти

Трояндам зрадіють всі, абсолютно всі. Хіба що, іноді переваги можуть не сходитися в відтінках і колірній гамі. Але це вже зовсім інше питання.

Троянди в букеті радувати місяцями не можуть, а так хочеться адже, правда? Що ж можна зробити в такому випадку?

Відмінним виходом в такому випадку можуть стати троянди в горщиках, за якими Ви самі зможете доглядати і вирощувати в домашніх умовах. Але, як і до інших кольорів, тут необхідний правильний підхід, завдяки чому, дуже важливо знати особливості цієї рослини. Про це і розповімо докладніше.

Важливо відзначити, що кімнатна троянда виглядає фактично так само, як і садові, тільки в рази зменшена в розмірі. Знання тонкощів правильного догляду допоможуть домогтися цвітіння домашніх троянд з ранньої весни і до самого кінця літа.

Температура і освітлення

Для таких вибагливих квітів як троянди оптимальною температурою є 14-20 градусів. Але в період з жовтня по лютий для троянд потрібно підібрати місце з температурою 8 градусів. Така температура допоможе троянд відновити свої сили і набратися поживних речовин, які сприятимуть подальшому розвитку і цвітіння.

Трояндам потрібно знайти таке місце, де буде для них багато світла. Кімнатні троянди є дуже світлолюбними квітами і від нестачі сонячного проміння вони почнуть швидко в'янути або само не будуть цвісти. Ідеальним місцем вважається підвіконня, де троянди зможуть отримати багато сонячного світла.

Тонкощі догляду

Кімнатні троянди люблять, щоб їх рясно поливали, але простежте так само за тим, щоб не було застою води! У період цвітіння троянду потрібно поливати в міру підсихання грунту. Простежте так само за температурою води. Домашні троянди не рекомендується поливати холодною водою, ідеальний варіант - вода кімнатної температури. Крім цього, варто відзначити, що кімнатні троянди дуже погано переносять сухе повітря. Постійне перебування в сухому повітрі загрожує певними наслідками, наприклад, ураження троянди шкідниками. У зв'язку з цим їх варто обприскувати водою до двох разів на день.

Кімнатні троянди люблять поживний грунт. З цього, в період їх активного розвитку і цвітіння потрібно раз на тиждень підживлювати їх спеціальними речовинами. Так само рекомендується періодично рихлити землю в горщику.

Щоб продовжити період цвітіння, зів'ялі квіти з рослини потрібно акуратно видаляти.

Пересадка кімнатних троянд

Роза не потребує постійної пересадки. Зазвичай це роблять восени, у міру необхідності. При пересадці варто побоюватися травмування коренів. Дуже вже кімнатні троянди цього не люблять. З цього, коли пересаджувати троянду в горщик набагато більше, будьте дуже обережні, не Зруйнуйте кому землі навколо коренів. Таким чином, Ви їх не потривожите.

Корисна порада

Якщо Ви отримали кімнатну троянду в подарунок або ж придбали її в магазині, то варто дати рослині пару тиждень звикнути до нових умов, а лише потім пересаджувати. Якщо ж троянда після адаптації до нового мікроклімату продовжує цвісти, то пересаджувати її в такому випадку категорично не можна. Варто дочекатися, коли вона відцвіте і тільки тоді пересадити її в більш комфортний для неї горщик.

Горщик для кімнатної троянди теж потрібно підбирати правильно. Він повинен бути на 3-5 сантиметрів більше в діаметрі магазинної ємності, в якій і знаходиться куплена троянда і на 5-7 сантиметрів вище.

Якщо Ви будете пересаджувати троянду в новий керамічний горщик, то варто його перед посадкою троянди замочити в теплій воді на пару годин.

Важливо також пам'ятати, що надземна частина кімнатної троянди повинна співвідноситися з обсягом горщика як один до одного.

19/09/2016