Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Казкові півонії: все про півонії

Казкові півонії: все про півонії

Цілющі Властивості Півоній

Без будь-яких перебільшень півонія найніжніший і повітряним квіткою.

Свою назву ця квітка отримав не просто так. Існує легенда про лікаря на ім'я Пеон, який зцілював богів і людей від ран, які вони отримували в боях. Ще в античності, півонія отримав своє звання як «лікарська рослина», яке при цьому є дивовижно красивим і пишним.

За часів Стародавнього Китаю, властивості цієї квітки були настільки високо оцінені, що з часом півонія став вважатися національним квіткою Піднебесної імперії. На сьогоднішній день, в Китаї півонії привласнили певні магічні властивості. Наприклад, китайці вважають, що півонія виганяє злих духів в будинку. При цьому, незаміжнім дівчатам радять щедро прикрашати свою кімнату півоніями, адже це допоможе залучити судженого.

Ефектна Прикраса

Півонія є садовим рослиною і стає чудовою прикрасою будь-якого садівника! Ефектний аромат, різноманітність видів, форм і сортів, невибагливість у догляді і, природно, незвичайна легкість і витонченість робить півонія дуже популярним садовим рослиною. Існує величезна кількість і різноманіття відтінків і видів півоній, що дозволяє підібрати саме ту квітку, який імпонує Вашому смаку і стилю Вашого саду. Прості, напівмахрові, махрові півонії стають улюбленцями багатьох садівників.

Варто зазначити, що щорічно в Україні, Європі, Америці проводяться виставки, де головним акцентом є саме півонії!

Останнім часом півонії все частіше почали використовуватися для букетиків наречених. Дійсно, саме півонії підкреслюють ніжність і крихкість, додають зворушливості в такий хвилюючий образ нареченої. Замовити букет півоній себе додому можна за допомогою сервісу доставка квітів Київ.

Які Сприятливі Умови Варто Створити для Вирощування Півоній?

Півонії, як зазначалося раніше, є досить невибагливі і невибагливими рослинами, але, тим не менше, все ж варто створити їм певні умови.

Півонії можуть добре рости на будь-якому грунті нейтральній чи лужної реакції.

У піщаний грунт їх теж можна сміливо висаджувати і в дійсності, в такому грунті півонії починають швидше рости і навіть швидше цвісти, але розвиток в такому грунті робить їх менш декоративними.

Краще висаджувати їх у грунт, багату поживними речовинами. В такому випадку розвиток півоній буде трохи повільніше, але зате період цвітіння вирощених в таких умовах півоній відрізняється своєю барвистістю, пишністю і тривалістю.

Так само, варто приділити особливу увагу місцю для вирощування півоній.

Місцезнаходження варто вибрати сонячне і просторе. Але це не є в порядку обов'язковості. Піону цілком буде комфортно і в півтіні. Якщо Ви вирішите висадити півонія в тіні, то він навряд чи зацвіте, а якщо і буде цвісти, то дуже погано.

Перед висаджуванням квітів варто так само задуматися про захист їх від вітру. Адже під впливом сильного вітру досить таки часто стебла полегают під вагою досить таки великих квітів. Обміркувати опору для півоній потрібно заздалегідь. Є досить велика кількість способів, як закріпити їх.

Особливості Вирощування Півоній

У перший рік після посадки не можна давати пиону цвісти. Справа в тому, що це забере у нього величезна кількість поживних речовин і багато сил, які є необхідними для його зростання і розвитку.

Після в'янення півоній, потрібно зрізати всі квіти. Таким чином, півонії не доведеться витрачати свої сили на те, щоб зав'язувати насіння. Так само, це допоможе уникнути розвитку грибкових захворювань.

Півонії не вимагають до себе особливої ​​уваги і не є вибагливими, але дотримуйтесь перерахованим вище правилам і тоді Ваш сад буде неймовірно ніжним, повітряним і дивно ароматним.

Доставка квітів Київ

14/09/2016