Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Кали: строго і елегантно

Кали: строго і елегантно

Кожна квітка викликає у нас певні емоції та асоціації. Є квіти романтичні, класичні, безтурботні, променисті. А є квіти претензійні, які можуть підійти особам внутрішньо шляхетним, стриманим і строгим і емоційно інтелігентним. Таким же, як і квіти, про які можна прочитати далі. Звичайно, це все дуже умовно, але все-таки ...

Завезли цей суворий квітка з тропіків Південної Африки майже 200 років тому. І з тих пір в європейських країнах він отримав велике поширення через гарної форми і приємного ванільного запаху. Цей вид квітки рожевого забарвлення назвали по імені відомого ботаніка Ф. Зантедескі, який і виявив величезні зарості цих, досить значних розмірів, квітів на заболочених тропічних луках. Є ще чимало його назв - лілія болотна, змійка, Красухи, хлебник. Але все-таки первинна назва «calla» дійшло до нас з Греції - «kallos» і означає в перекладі «красивий», що дуже виправдано.

Кали: строго і елегантно - доставка квітів
Ми всі звикли до того, що та частина рослини, яка відрізняється іншим забарвленням від зелених лістьв, і є власне квіткою. Але в даному випадку природа з нами пожартувала, оскільки те, що нам представляється як пелюстка квітки, насправді є криє лист, покривало або прицветник (комір), в який обертається суцвіття-початок або »свічка», тобто безпосередньо сам квітка того ж забарвлення з дуже приємним тонким ароматом.

Є і ще деякі цікаві деталі. Практично всі уявляють собі кали виключно білого кольору. Але ж вони бувають також і рожеві, як вищеописані, і яскраво-жовті - теж вельми високі рослини, і густо-фіолетові, і темно-бордові, і помаранчеві, і навіть зелені.

Екзотична краса кали, яскравість забарвлення листя і суцвіть, різноманіття відтінків і досить тривала стійкість в зрізку (кали можуть стояти у вазі до двох тижнів) здобула цьому гордому і благородному квітці більшу популярність. Флористи люблять складати букети з білих ефіопських калл для весільних церемоній, прикрашають листям і квітами різноманітні композиції і створюють воістину шедевральні твори. І коли ви зважитеся піднести дамі вашого серця ці чудові квіти, зверніться до допомоги професіоналів з сервісу доставка квітів по Києву, і вашу даму приємно порадує свіжість і краса букета. І, безумовно, вона оцінить по достоїнству ваш вибір.

21/12/2014