Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Сушка квітів: правила та поради

Сушка квітів: правила та поради

Для досягнення найкращих результатів сушіння, зі зрізаних квітів необхідно відразу ж видалити листя. Після цього повісьте окремо кожен або всі квіти в купу за стебла бутоном до підлоги. Виконувати цей процес необхідно в добре провітрюваному приміщенні з малим ступенем вологості. Що б зберегти колір будь-якої квітки слід ізолювати його від сонячного світла відразу після зрізу. При цьому період сушки він повинен переносити в повній темряві.

Для сушки тільки квіткових бутонів, просто покладіть їх на аркуш паперу або газети в темне місце кімнати. У свою чергу, час, необхідний для того, що б повністю висушити квіти залежить від всіх умов навколишнього середовища сушки. А саме від вологості, температури, повітря і типу квітів. Цей процес може зайняти від 24 годин до тижня або більше. У будь-якому випадку, пелюстки сухих квітів повинні бути схожі на папір і не повинні більше бути млявими і вологими.

Але варто зазначити, що навіть після закінчення процедури сушіння, квіти все одно важливо тримати подалі від прямих сонячних променів. Це зменшує вицвітання.

Також не можна тримати висушені квіти на протягах, адже навіть легкий повітряний потік здатний поламати або зруйнувати квіти. Якщо Вам необхідна професійна сушка скористайтеся послугою доставка квітів по Києву і досвідчені флористи допоможуть висушити Вам будь-які квіти.

Зберігайте висушені квіти, загорнувши їх в газету і помістивши в картонну коробку. Температура зберігання засушених квітів не має ніякого значення, проте умови повітря надзвичайно важливі. Сушені квіти можна берегти як у вологому, так і сухому приміщенні. Гараж або вуличний склад - буду ідеальними квітами для зберігання таких кольорів. Але при цьому остерігайтеся гризунів і комах, які можуть запросто нашкодити Вашим творінням. Нафталінові кульки дуже добре допоможуть вирішити цю проблему. А для замовлення красивих свіжих квітів по місту Києву скористайтеся доставкою букетів по Києву та Київській області.

Також можлива сушка квітів за допомогою мікрохвильової печі.

Якщо Ви бажаєте якнайшвидше засушити квіти, то можна скористатися мікрохвильовою піччю. Така сушка є дійсно ефективним і надійним способом. Хоча по надійності все ж поступається традиційним методам. Час сушіння в мікрохвильовці буде варіюватися від 3 до 5 хвилин. Необхідно також відзначити, що під час цього процесу Вам слід поставити мисочку з водою поруч з квіткою.

сушильного агента негайно. Залиште на кілька годин. Часи змінюються в залежності від цього, а також. Це може бути від восьми до двадцяти чотирьох годин.

Доставка квітів Київ

13/12/2014