Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Квітковий фен шуй: Як створити гармонію будинку

Квітковий фен шуй: Як створити гармонію будинку

Іноді заходячи до друзів у гості, прямо з порога відчувається комфорт, затишок і гармонія. У чому ж секрет?

Квіти - це не просто рослини, які приносять радість і естетичне задоволення. Квіти, в першу чергу, є творцем затишку в домі. Але як же правильно його створити? Адже розставити квіти на підвіконні - це ще половина справи! Крім цього, потрібно знати які квіти несуть сприятливу енергетику для Вас і Вашого домашнього вогнища.

Цікаві факти

Вчені довели, що зелений колір є сприятливим для людини і, перебуваючи безпосередньо «поруч» з кімнатними рослинами і квітами, він отримує певну кількість позитивних емоцій, а також стає менш схильний до депресій і депресивних станів.

Квіти в світі фен шуй

Для початку, важливо відзначити, що по фен шуй, квіти є носієм певної позитивної енергетики, яка має благотворну дію на людину, оточеного квітами і рослинами.

Щоб створити правильну енергетику в Вашому домі і знайти довгоочікувану гармонію Вашого вогнища, потрібно знати про квіти трохи більше.

Дотримуючись навчань фен шуй в будинку потрібно тримати лише ті квіти, які тягнутися вгору. Тому, що такі рослини можуть активізувати сприятливу енергетику.

Так само, постулати фен шуй говорять, що необхідно віддавати перевагу кімнатним рослинам з округлими листками.

Що виділяється енергія кімнатними квітами і рослинами згідно із законами фен-шуй, розділяється на жіночу - «Інь» і чоловічу енергетику «Ян».

Список рослин з виділеної чоловічий енергетикою «Ян» виглядає наступним чином:

• Драцена

• Хлорофітум

• Аспарагус

• сансевієрія

• Лимон

• Апельсинове дерево.

До рослин з жіночої енергетикою зазвичай ставляться:

• Фіалка

• Цикламен

• Грошове дерево

• Бегонія

Для створення гармонії в будинку, потрібно щоб було певне «енергетичну рівновагу». З цього, коли вибираєте рослину для свого будинку, підберіть як «чоловічі» кімнатні рослини, так і «жіночі». Рослини з енергетикою «Ян» розміщуйте в вітальні, кабінеті. На кухні, в дитячій можна поставити квіти і рослини з жіночої енергетикою. Такі квіти повинні не бути громіздкими і великого розміру.

Важливо також пам'ятати кілька правил:

1. Висушені і засохлі рослини не слід залишати в будинку. Адже вони поглинають всю сприятливу енергетику.

2. У Вашій спальні не повинно бути величезна кількість рослин.

3. Розміщувати квіти і кімнатні рослини поблизу до ліжка не можна.

Значення кімнатних рослин по фен шуй

Для правильного вибору квітів для Вашого будинку, потрібно знати тлумачення значень деяких квітів. Адже кожен з них випромінює різну енергетику, завдяки чому, для створення гармонії і затишку в домі, потрібно бути в курсі і таких дрібниць. З цього, розповімо Вам сьогодні про деякі з них.

Кактус

Кактус - символ наповнення, багатства і процвітання. Вважається, що кактуси нейтралізують гнів і лють. Якщо Ви запальна людина, наявність кактусів у Вашому домі є першою необхідністю!

Фікус

Фікус, як і кактус, сприяє нейтралізації негативних емоцій, люті, гніву і агресії. Фікуси створюють сприятливу атмосферу в будинку, привносять в будинок затишок.

Дерево лімона

Дерево лімона найкраще розміщувати в дитячих кімнатах. Адже саме ця рослина активізує допитливість і активність.

Грошове дерево

Виходячи з назви, відразу стає ясно, що грошове дерево є символом благополуччя, багатства, процвітання. Наявність у Вашому домі грошового дерева створить правильну і сприятливу енергетику в зоні матеріального стану.

Миртове дерево

Миртове дерево досить таки енергетично цікава рослина. Адже саме дерево мирта є першим помічником у створенні міцної, щасливої ​​родини. Ця рослина привносить в будинок благополуччя і любов.

18/08/2016