Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Все, що потрібно знати про весільну бутоньєрці для нареченого

Все, що потрібно знати про весільну бутоньєрці для нареченого

Весілля - саме хвилююча подія для двох люблячих сердець. Цей день повинен пройти казково і ідеально, адже кожна дівчинка мріє побути принцесою в цей день.

З цього, церемонію весілля важливо продумати до дрібниць. Починаючи від місця проведення закінчуючи букетом нареченої і бутоньєркою нареченого.

Що ж таке «бутоньєрка»?

Бутоньєрка в перекладі з французького boutonnière дослівно означає квітка в петлиці. Вважається, що вперше бутоньєрку прикріпив на свій весільний піджак принц Англії - Альберт і з тих пір це стало важливою весільною атрибутикою для нареченого. Але існують так же версія, що першими почали використовувати бутоньєрки юнаки в Стародавній Греції. В день весілля квітка, який був в якості оберега від лихого ока, приколювали їм на груди.

На сьогоднішній день використання бутоньєрок знайшло кілька правил. Наприклад, якщо на весіллі крім нареченого бутоньєрки прикріплені і у декількох гостей-чоловіків, то можна визначити, хто з них має значення. Одружені чоловіки кріплять бутоньєрку з правого боку, а неодружені - з лівої.

Як і чим кріпити бутоньєрку?

Бутоньєрку нареченого традиційно закріплюють звичайної шпилькою. Так само її можна пришити заздалегідь декількома стібками. Зазвичай, так надходять з бутоньєрками свідків.

З чого складається весільна бутоньєрка?
Природно, ні для кого не є секретом те, що бутоньєрка в першу чергу складається з квітів. Для бутоньєрки нареченого підбираються ті ж квіти, що і для букета нареченої. Вони повинні бути одних і тих же відтінків, щоб гармонійно виглядати разом. Звичайно ж, при підборі кольорів і для букета, і відповідно для бутоньєрки потрібно керуватися знаннями про мову квітів. Не дивлячись на те, що бутоньєрка нареченого і букет нареченої повинні здаватися єдиним цілим, в оформлення бутоньєрки варто додавати якусь індивідуальність. Тоді такий квітковий союз не буде нудним, а буде розфарбований яскравими і цікавими акцентами.

Весільний ритуал

Якщо Ви вирішили дотримуватися всі весільні ритуали і традиції, то про ритуал з бутоньєркою Вам теж варто знати.

Спочатку бутоньєрка повинна перебувати у нареченої. І лише після всіх випробувань, викупу нареченої і інших традиційних обрядів, наречена повинна прикріпити на піджак нареченого бутоньєрку.

Бутоньєрка своїми руками: Чи складно

Найголовніша складова бутоньєрки - квіти. Важливо підібрати свіжі, адже вони потрібні для такого важливого весільного атрибуту. Якщо Ви вибираєте квіти в магазині, зверніть увагу на підставу квітки. Якщо воно м'яке, значить квітка не свіжий. Якщо ж підстава тверде, можна зі спокійною душею купувати. А якщо у Вас немає часу на пошуки свіжих квітів в магазині, служба доставки квітів Buket Land доставить Вам найсвіжіші квіти прямо додому!

Після того, як Ви вибрали квіти, обріжте на пару сантиметрів стебло і ненадовго поставте у вазу з водою в прохолодне місце. Так само можна прохолодною водою побризкати квіти, це їм додасть свіжості. Після того, як Ви напоїли квіти, візьміть садовий секатор і обріжте стебло, залишивши при цьому лише пару сантиметрів від основи квітки. Чому краще використовувати садовий секатор, а не ножиці? Справа в тому, що ножиці можуть пошкодити стебло або роздрібнити його. Далі Вам слід зірвати верхні пелюстки в тому випадку, якщо квітка пишний і дуже вже об'ємний. Робити це потрібно дуже акуратно і обережно, щоб основні пелюстки квітки не обсипалися.

Після цього, Вам варто взяти спеціальну флористичну дріт і протягнути її біля основи квітки. Довжина дроту, яка потрібна Вам для створення бутоньєрки, приблизно повинна бути 10 см. Потім візьміть стрічку і обмотайте нею дріт, робіть це акуратно, не зачіпаючи листочки квітки. Це і є основа Вашої бутоньєрки! Далі можете додавати все те, що підкаже Вам фантазія. Головне, пам'ятайте, що все повинно бути гармонійно і в міру!

08/04/2016