Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Все про троянди Шерон

Все про троянди Шерон

Троянда Шэрон или алтей

Троянда Шерон за всіма своїми зовнішніми ознаками відрізняється від інших сортів троянди, але саме за ці відмінності її дуже люблять і високо цінують професійні квітникарі і флористи. Це багаторічна рослина з бархатисто-шовковистим квітами може досягати у висоту до 1,5 м. Кущ троянди Шерон буквально усіяний великими блідо-рожевими квітами з прекрасним п'янким ароматом. Він ще заслужив більш звичне для нас назва чагарника алтея.

Що стосується періоду цвітіння, то троянда Шерон дарує нам свої пахучі квіти з середини літа і радує аж до кінця осені. Що примітно - цей чагарник не вимагає за собою особливого ретельного догляду, але Ви можете самостійно приділяти йому увагу, наприклад, в якості щорічного удобрення грунту різними поживними речовинами. Найкращою місцевістю для зростання троянди Шерон вважається болотиста місцевість, заплави річок, а також степова і лісостепова частини України.

Лікувальний корінь алтея

На сьогоднішній день запаси алтея по території України незначні. До Великої Вітчизняної війни тут щорічно могли заготовляти близько десятків тисяч тонн коренів алтея, але після рясного процесу оранки і осушення вологою території нашої країни, а також розкорчування чагарників прибережної зони, його запаси на просторах нашої країни значно скоротилися.

Коріння троянди Шерон - вони ж коріння алтея, збирають на початку весни або в кінці осені і використовують в якості дуже ефективного лікарського препарату. На сьогоднішній день цей чагарник спеціально вирощують в Молдові для того щоб щорічно зібрати 50-60 тонн кореня алтея і використовувати при виробництві багатьох лікарських препаратів.

Применение розы Шэрон

Роза Шэрон была известна своими лечебными свойствами еще в четвертом веке до нашей эры. Это растение среди врачей по сей день признано одним из лучших противовоспалительных и отхаркивающих средств. Отвары на основе корня алтея способствуют уменьшению раздражений от лекарств и способствуют замедлению процесса всасывания ядов организмом человека. На сегодняшний день алтей назначают при ларингите, катаральном состоянии дыхательных путей, а также при заболеваниях желудочно-кишечного тракта и язвах.

Корневища алтея используют еще и как одно из составляющих в сборах при лечении воспаления миндалин, а также полосканий полости рта.

Роза Шэрон символизирует плодовитость и стала национальным символом Кореи, ее изображение размещено на монете в 1 вон. Эти цветы жителям огромного мегаполиса кажутся бессмертными среди огней ночного города, чем заслужили название мугунгхва – бессмертный цветок. Роза Шэрон практически не встречается среди всего разнообразия цветов для букетов, она частая жительница городских клумб и садов. Ее главная особенность это далеко не красота, хоть она и присуща этому цветку сполна, а уникальные лечебные свойства. Поэтому мы рекомендуем всем высаживать розу Шэрон в своих даже небольших огородах, тем самым создавая красоту и оживляя свой участок.

07/01/2017