Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Оформлення вітрин

Одним з найактуальніших, ефективних і модних способів оформлення вітрин в Києві в даний час є декорування різними квітковими композиціями. Таке дизайнерське рішення сприяє залученню уваги нових клієнтів в торгово-сервісні закладу, створює атмосферу свята і на підсвідомому рівні посилює бажання зробити покупку або скористатися запропонованими послугами.

Як правильно прикрасити вітрину квітами на тривалий термін

 

Для досягнення належного ефекту дизайн вітрин в Києві рекомендується здійснювати за допомогою стабілізованих рослин. Так називаються натуральні квіти і супутній декор рослинного походження, яким за допомогою спеціальної обробки надається властивість тривалий час зберігати свій первісний вигляд.

Основними достоїнствами інсталяцій з стабілізованих квітів є:

 • Абсолютна екологічність, гіпоалергенність, нешкідливість для людського організму.
 • Легкість транспортування, зберігання.
 • Доступна вартість.
 • Великий вибір природних матеріалів для створення унікальних красивих вітрин в магазинах Києва.
 • Високі показники ефективності, максимально швидка в порівнянні з альтернативними рекламно-дизайнерськими технологіями окупність.

Подібні прикраси при дотриманні рекомендацій з догляду та умов утримання можуть прослужити протягом десятирічного і більш тривалого періоду. Для цього необхідно:

 • Підтримувати показання відносної вологості в зоні оформлення магазину в Києві в межах сорока відсотків.
 • Щомісяця здійснювати процедуру очищення пелюсток квіток, листя і інших елементів декору від забруднень. Для цих цілей можна користуватися холодним феном, пилососом, в деяких випадках - злегка зволоженою ганчіркою, після чого негайно провести обдув щоб уникнути проникнення вологи в очищаються елементи.
 • Щоб квіткові вітрини в Києві тривалий час радували погляд, має виключатися попадання на них атмосферою і будь-який інший вологи. А для того, щоб не блякнули яскраві природні відтінки, рекомендується обмежити вплив сонячного випромінювання.
 • Також слід обмежити можливість тактильного контакту з квітковими композиціями персоналу закладу, відвідувачів, домашніх тварин через крихкість деяких елементів

Святкове оформлення вітрин

 

Якщо ви бажаєте красиво оформити вітрину або будь-яку іншу зону вашого закладу на короткочасний термін, рекомендується використовувати для цього композиції зі свіжих квітів і рослинних елементів. Особливо популярно таке оформлення вітрин до Нового року в Києві, іншим загальнонаціональним свят, до будь-якої ювілейної дати, знакової події.

 

Основною особливістю новорічного оформлення вітрин в Києві «живими» квітами є можливість швидкого перетворення зовнішнього вигляду приміщення, надання йому святкової атмосфери. Ще одне безперечне достоїнство даного дизайнерського рішення - неповторний природний аромат, що виділяється натуральними свіжими квітами.

Технології, які використовуються при оздобленні вітрин квітковими композиціями

Професійні флористи, дизайнери використовують безліч ефектних варіацій оформлення вітрин магазинів в Києві. Одними з найбільш популярних і дієвих вважаються наступні:

 • Тривимірні стіни. Дана технологія застосовується при можливості виділення під інсталяцію значного ділянки віконної вітрини, стіни в приміщенні і деякого об'єму.
 • Фітокартіни і фітопанно - досить бюджетний спосіб прикраси вітрин в Києві, що вимагає порівняно невеликих фінансових, матеріальних і трудових витрат.
 • Декоративні вставки, які використовуються для прикраси невеликих поверхонь, наприклад, віконних укосів, арок.

Однією з спеціалізацій столичної компанії BuketLand є професійне прикрашання вітрин стабілізованими рослинами, новорічне оформлення магазинів інсталяціями зі свіжих квітів. Якщо ви бажаєте недорого і з максимальною ефективністю перетворити зовнішність вітрини вашого закладу на тривалий період або до якої-небудь події, звертайтеся до наших послуг.