Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Price (грн):
Вид квітів:
Кому:
Привід:
Розмір:
Колір:
63
53
50
51
52
54
49
62
55
58

Квіти в якості компліменту в м Київ

Sale33 тюльпана мікс (3 кольори) фото33 тюльпана мікс (3 кольори) фото

1037 грн 1187 грн

Хіт33 тюльпана мікс (2 кольори) фото33 тюльпана мікс (2 кольори) фото

1087 грн

Хіт21 тюльпан мікс (3 кольори) фото21 тюльпан мікс (3 кольори) фото

899 грн

Комплімент

Компліментів багато не буває, як і квітів. Тому висловити власні почуття за допомогою красивого букета - відмінна ідея. Подібний подарунок сподобається жінці в будь-якому віці, а величезний вибір кольорів в BuketLand дозволить задовольнити навіть найвимогливіший смак.

Зробити комплімент красі, вишуканості і витонченості можна, вибравши довгі троянди з красивими великими бутонами. У той же час для молодої дівчини краще підійдуть тюльпани, кущові трояндочки сорти спрей. Їх ніжні обриси відмінно поєднуються з нюдовимі відтінками. Яскравою, впевненою в собі жінки обов'язково сподобаються сонячні гербери різних тонів. Будь-яка жінка унікальна, і букет-комплімент повинен бути таким же. Це може бути поєднання двох-трьох кольорів троянд, композиція з лілій і бамбука. Комплімент для чоловіка може бути не менш ефектним: прості ромашки, загадкові іриси, великі орхідеї вважаються традиційними для таких букетів.

Доставка квітів BuketLand допоможе висловити своє захоплення без зайвого сорому. Досить просто вибрати букет, прикласти до нього невелику записку і чекати захопленого відкликання від одержувача. Все інше зробить досвідчений і компетентний кур'єр.

Популярна послуга: доставка квітів київ