MyTop   |   Рейтинг  & Сервис интернет-статистики
Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Сортувати за:За новизноюЗа ціною
Відгуки наших покупців
4,9
498
5464x
422x
38x
22x
12x
Відгуки про доставку квітів в Київ (498)
4.9/5
Просто так

Кращий подарунок - раптовий і без особливого приводу. Не обов'язково шукати довго щось дороге, досить оригінального букета, складеного професійним флористом, а доставка квітів BuketLand допоможе по-справжньому здивувати одержувача раптовим презентом.

Невеликий букет з оригінальних кольорів - відмінна альтернатива класиці. Це може бути і невелика коробочка з міні-трояндами, і традиційний букет з тюльпанів або польових квітів. Композиції можуть бути і без традиційних бутонів, наприклад, для подарунка без конкретного приводу підійде букетик з лагурус. Лілії, орхідеї, гіпсофіла - всі ці чарівні рослини будуть мати гарний вигляд у мініатюрних коробках, маленьких кошиках, в крафтового папері або незвичайної сітці.

Подарунок без приводу можна зробити і коханій людині, і колезі, для цього не потрібно вибирати конкретний час. Зробивши замовлення на доставку, можна не турбуватися про те, що кур'єр запізниться або переплутає адресу. Приклавши незвичайну записку, можна підсилити ефект від такого раптового подарунка.