Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Відгуки наших покупців
4,9
454
5422x
421x
37x
22x
12x
Відгуки про доставку квітів в Київ (454)
4.9/5
Зимова колекція

 Напевно, навіть не варто говорити про те, що Новий рік - це найочікуваніша подія. Адже щось є чарівне в цьому святі. Кожен з нас сподівається, що все погане залишиться в році, що минає, а Новий принесе тільки щастя, тільки удачу, тільки любов і смутку там місця зовсім не буде!

Підготовка до Нового року завжди вимагає уваги до деталей декору. Адже свічки на новорічному столі, кульки на ялинці, новорічні вогники є яскравими, новорічними елементами і саме вони створюють святкову атмосферу.

Що входить У Новорічні Квіткові композиції

Для початку варто відзначити, що новорічні композиції відрізняються від інших. Для них підбирається певний вид рослин і кілька (як правило, три-чотири) домінуючих кольору. Новорічний вінок зі свечаміТрадіціонной кольоровою гамою є червоно-зелена, золотисто-біла, жовта. Так як композиція приурочена до нового року, основою є хвоя. У такі композиції завжди додають позолочені шишки, горішки, штучні (найчастіше використовують натуральні) ягоди.

З аксесуарів підбирають стрічки, банти, зірочки, дзвіночки, ялинкові іграшки (але не великих розмірів), блискітки, немассівние новорічні намиста, а так само фігурки Діда Мороза і Снігуроньки. Свічки так само часто є обов'язковим елементом декору. Адже саме свічки створюють комфорт і затишок. Для новорічних композицій рекомендується підбирати золотисті, білі або срібні свічки. Таким чином, вони будуть виглядати як більш святково.

Обов'язковою доповненням таких композицій є стрічки. Адже саме стрічки надають барвистості зеленої хвої. Але важливо так само підібрати правильні кольору. Найчастіше використовують яскраво червоні стрічки або золоті. Дуже красиво в таких композиціях виглядають біло-золотисті широкі стрічки. Вони надають композиції витонченості і стиль. Блискітки, новорічні намиста, мішура ... ну куди ж без них? Адже Нової рік - це дуже яскраве свято і все повинно виблискувати!

Зимові композиції дуже часто збризкують штучним снігом, щоб створити імітацію інею, паморозі.

Новорічна Ялинка

Новорічна прикрашена кутка. Не забувайте і про головну винуватиці торжества - про Вашу ялинці! Вона повинна бути яскравою і ошатною. Для цього флористи використовують новорічні намиста, стрічки, блискучі іграшки, блискучі зірочки. Чи не гілки Вашої ялинки моут бути зав'язати банти. Так вона буде виглядати ще більш святково.

У будинку, де стоїть штучна ялинка, можна поставити в вазочку живі гілки ялини або туї. Тоді в Вашому домі пануватиме прекрасний аромат наближається Нового року. Але такі гілки теж потребують прикрас. Прикрашайте свій будинок і стіл не тільки вкусснимі салатами, а й красивими новорічними композиціями, ялинками, свічками, фруктової композицією. Обов'язковими серед них має бути, звичайно ж, мандарини. Адже це один із символів Нового року. А все решта фрукти виберіть за своїми смаковими уподобаннями. Прикрасьте такі композиції паличками кориці, що стане прекрасним акцентом.

Доставка квітів Київ