MyTop   |   Рейтинг  & Сервис интернет-статистики
Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Сортувати за:За новизноюЗа ціною

Букети з півоній з доставкою в Київ

Sale19 рожевих півоній фото19 рожевих півоній фото

3675 грн 3975 грн

39 півоній мікс фото39 півоній мікс фото

7475 грн 8375 грн

35 рожевих півонії фото35 рожевих півонії фото

6775 грн

33 рожевих півонії фото33 рожевих півонії фото

6075 грн

25 коралових півоній фото25 коралових півоній фото

4775 грн

9 білих півоній фото9 білих півоній фото

2025 грн

Sale9 рожевих півоній фото9 рожевих півоній фото

1845 грн 2095 грн

19 коралових півоній фото19 коралових півоній фото

3775 грн

35 півоній мікс фото35 півоній мікс фото

6775 грн

17 рожевих півоній фото17 рожевих півоній фото

3475 грн

15 рожевих півоній фото15 рожевих півоній фото

3175 грн

39 коралових півоній фото39 коралових півоній фото

7375 грн

29 рожевих півоній фото29 рожевих півоній фото

5275 грн 6075 грн

Відгуки наших покупців
4,9
497
5463x
422x
38x
22x
12x
Відгуки про доставку квітів в Київ (497)
4.9/5
Півонія

Купити півонії в Києві можна не тільки традиційного білого, рожевого і яскраво-малинового відтінку, а також ніжно бузкового, перламутрового і інших. За своїм ароматом півонії нагадують троянди, фіалки і конвалії. Купити півонії в Києві Ви зможете на початку літа. І хоч цвітуть півонії не довше двох тижнів, знайти їх досить просто.

Прекрасні Півонії

Прекрасні і ніжні півонії дарують нам свою красу вже на самому початку літа. Ці пишні ароматні бутони заповнюють квіткові прилавки, підземні переходи і навіть квіткові клумби, при цьому дарують нам свою красу і відчуття легкості.

Історія цих квітів починається з античної Європи і східного Китаю. Дивно, але спочатку кущ півоній вважався їстівним і лікарською рослиною і вже потім став декоративною прикрасою наших будинків. Китайські купці використовували півонії в якості товару для продажу нарівні з шовком і спеціями. Вважалося, що корінь півоній здатний уберегти від злих духів, а також має сильну заспокійливу ефектом. Неспроста багато лікарі античного світу варили з нього зілля.

Легенди про Півонії

Одна з версій виникнення назви «півонія» починається в Древній Греції. У ті далекі часи жив лікар Пеон, відомий учень бога лікування і медицини Ескулапа. Він цілком успішно міг вилікувати будь-які захворювання за допомогою відвару різних рослин і навіть під час Троянської війни вилікував бога підземного світу і царства мертвих - Плутона. Після такого успіху в медицині Ескулап не міг спокійно винести перевагу свого учня і вирішив знищити його. Щоб уникнути страшної помсти Пеон звернувся до богів Олімпу за допомогою і ті врятували його, перетворивши юнака в прекрасна квітка. Так і з'явилася назва квітки «півонія», яке в перекладі означає «лікуючий». Самі греки ж вважали півонії символом довголіття.

Стародавній Рим подарував нам легенду про те, як богиня квітів Флора одного разу побажала покарати півонія через його пихатості, самолюбства і небажання визнавати троянду королевою квітів. Але далі погроз справа, на наше щастя, не дійшло. І до цього дня півонії заслужено вважаються кращими довгожителями садів, приносячи людям, метеликам і бджолам радість.

Справжньою батьківщиною півоній можна по праву вважати Китай. У цій величній країні півонії є символами багатства і еліти. Легенди про півонії в Китаї передаються від покоління до покоління. Давним-давно вирощувати півонії дозволялося тільки біля палаців імператорів. Одна з численних легенд розповідає історію про садівника, який вирощував у своєму садку одні лише півонії всіляких форм і відтінків. Але примхливому принцу, синові мандарина, не сподобався його сад, а тим більше квіти, і він став їх топтати, ламати і знищувати, не звертаючи уваги на благання старого тут же зупинитися. Розгніваний старий схопив палицю і став лупцювати ним принца, а потім розплакався від горя - сад був знищений. І тоді перед ним з'явилася добра фея, яка допомогла йому оживити все до останнього півонії, зробивши їх ще красивіше. Невгамовний принц звинуватив старого в чаклунстві і наказав стратити його, а сад знищити так, щоб і сліду не залишилося від ненависних квітів. Але тут налетів сильний вітер, і все півонії перетворилися в прекрасних дівчат, чиї сукні були зіткані з ніжних пелюсток цих квітів. Дівчата замахали руками і від піднявся вихору принца віднесло далеко в гори, де він і розбився об скелі. Старика відпустили з-під варти, він став доглядати за своїм садом ще ретельніше. На сьогоднішній день в Китаї півонії вважаються символами добра і благополуччя.

Купити Півонії в Києві

Що ж стосується селекції півоній і виведенні нових сортів, то цим стали займатися спочатку в Китаї. Але справжнього прогресу в цій нелегкій справі досягли японці. Саме завдяки японським селекціонерам півонії придбали властиві їм витонченість і вишуканість. Саме з Японії потрапив до Сибіру незвичайний сорт білого піона під назвою Марьін корінь. Монголи варять з нього суп, а підсушене насіння квітки додають для аромату в чай.

На сьогоднішній день півонії стали широко поширеними декоративними рослинами. Їх люблять за пишну красу, неперевершений тонкий аромат і великі квіти. При чому забарвлення останніх може бути абсолютно різноманітною.

У будь-якому великому і маленькому місті України, таких, як Одеса, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Бровари, Чабани, Вишгород і багатьох інших можна купити цей красивий квітка. Іншими словами, фактично в будь-якому місті зараз можна замовити доставку півоній і звичайно ж Київ не виняток у цьому списку. Багато дувушку без розуму від цих ніжних і ароматних квітів. Дуже часто букет півоній замовляють мамі на день народження або на 8 березня. Цей букет підходить будь-якій дівчині або жінці, незалежно від віку і поглядів. З цього вибравши такий ніжний букет ви завжди будете у виграші!