Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів

Букети з тюльпанів з доставкою в Київ

101 тюльпан мікс (3 кольори) фото101 тюльпан мікс (3 кольори) фото

2589 грн 2839 грн

51 тюльпан мікс (2 кольори) фото51 тюльпан мікс (2 кольори) фото

1389 грн 1589 грн

33 тюльпана мікс (3 кольори) фото33 тюльпана мікс (3 кольори) фото

987 грн 1187 грн

33 тюльпана мікс (2 кольори) фото33 тюльпана мікс (2 кольори) фото

987 грн 1087 грн

25 тюльпанів мікс (3 кольори) фото25 тюльпанів мікс (3 кольори) фото

765 грн 875 грн

25 тюльпанів мікс (2 кольори) фото25 тюльпанів мікс (2 кольори) фото

875 грн 975 грн

21 тюльпан мікс (2 кольори) фото21 тюльпан мікс (2 кольори) фото

719 грн 919 грн

11 фіолетових тюльпанів фото11 фіолетових тюльпанів фото

579 грн 679 грн

25 білих тюльпанів фото25 білих тюльпанів фото

875 грн 975 грн

15 білих тюльпанів фото15 білих тюльпанів фото

635 грн 735 грн

Відгуки наших покупців
4,9
444
5414x
420x
36x
22x
12x
(444)
4.9/5
Тюльпан

За допомогою нашого сервісу доставки квітів по Києву і області Ви можете замовити доставку букета тюльпанів кур'єром додому. В асортименті завжди знайдеться підбір ніжних міксів з тюльпанів на Ваш смак. Якщо Ви бажаєте купити тюльпани в Києві і самостійно їх забрати, то необхідно зв'язатися з менеджером по телефону і уточнити наявність тюльпанів на складі.

Його величність - тюльпан

Задумайтесь на секундочку про найпрекрасніший час року - весни. Що Ви моментально уявляєте перед очима? Що тане сніг, поява перших бруньок на деревах, цвітіння і аромати навколо. А квіти? Які квіти Ви асоціюєте з весною? Впевнені, що більшість відповість однаково - тюльпани. Багато хто чекає весну саме через цих прекрасних і різнокольорових, надзвичайно ніжних бутонів, які розсипаються по всій землі, як ніби розбилося якесь різнобарвне скло. Тюльпани люблять і цінують за їх приємний тонкий аромат, багатство форм і забарвлень. З цих квітів легко створити дивовижну і захоплюючу дух композицію, що дає їм можливість знаходити все більше і більше прихильників.

Тюльпан відноситься до сімейства лілійних, має безліч форм і забарвлень, сортів і підвидів. Відмінною рисою тюльпанів є відсутність різкого запаху: він або зовсім відсутня, або є у вигляді легкого запаху зелені.

Як з'явилися тюльпани?

Існує дві прекрасні легенди про тюльпани. Одна з них свідчить, що заздрісники перського принца змогли переконати останнього в тому, що його кохана померла. Від безвиході і відчаю принц сів на коня, розігнав його і розбився об скелі. У тому місці, де пролилася кров, проросли прекрасні червоні квіти. За цією легендою тюльпани стали одвічними символами пристрасних почуттів та визнання в любові.

Друга легенда розповідає про те, що жовтий тюльпан містив в собі щастя, але йому не вистачало сил розкритися. І тільки потрапивши в невинні дитячі руки, під впливом щирості і справжнього життя він погодився розкритися.

Перші згадки про тюльпани датовані 6-7 століттям в перських літописах. У цій країні він отримав назву «дюльбаш», тобто «Тюрбан». Через ціле десятиліття тюльпан виявився в Османській імперії, де вперше його розведенням почали займатися наложниці султана. У той час тюльпан вважався цінним до такої міри, що вивезення його за межі Туреччини вважався незаконним і карався смертною карою. У 1554 році посол Австрії все ж примудрився вивезти цибулину тюльпана в ботанічний сад Відня, а потім ця квітка виявився і в інших країнах Європи. Щоб показати Вам всю цінність тюльпанів на той час, варто відзначити, що всього лише за три цибулини цього дивного квітки можна було купити цілий будинок.

Що символізують тюльпани?

Мовою квітів загальноприйнятою трактуванням тюльпанів стали такі визначення: «взаєморозуміння», «щастя» і «надія». Що ж стосується колірної гамми, то червоні тюльпани висловлюють пристрасть і глибоку силу любові; рожеві тюльпани висловлюють почуття ніжності і ласки; білі тюльпани повідомляють про ніжних і щирих почуттях; фіолетові тюльпани символізують прихильність, а жовті тюльпани бажають щастя і піднімають настрій (всупереч загальноприйнятому стереотипу про те, що «жовті тюльпани - вісники розлуки»).

Букети з тюльпанів

На сьогоднішній день букет з тюльпанів став найпопулярнішим подарунком для дівчат і жінок у весняний період часу. Якщо Ви хочете по-справжньому здивувати свою кохану, то подарувати букет тюльпанів восени або взимку - найкращий варіант, адже сучасні технології дозволяють вирощувати ці ніжні пуп'янки на протязі всього року.

Дарувати букети з тюльпанів можна і потрібно дівчатам і жінкам будь-якого віку і з будь-якого приводу. Перш за все, такий букет дарують близьким людям, в знак вираження ніжних почуттів та побажання щастя. Різноманіття форм і забарвлень дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант і приємно порадувати володаря букета. Варто сказати, що тюльпани рідко поєднують в букетах з іншими квітами і все це тому, що цим квітам не потрібні додаткові акценти, що підкреслюють їх красу. Тюльпани прекрасні самі по собі. Купуйте букети тюльпанів в Києві або замовляйте їх доставку на будинок і тоді ми впевнені, що у Вашому домі завжди пануватиме радість другої половинки.

Популярна послуга: доставка квітів київ