MyTop   |   Рейтинг  & Сервис интернет-статистики
Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Сортувати за:За новизноюЗа ціною

Зимова Колекція 2021 року - Новорічні Квіткові Цомпозіціі

Sale Зимова композиція «Від Санти» фото Зимова композиція «Від Санти» фото

990 грн 1290 грн

SaleЗимова композиція «В казку» фотоЗимова композиція «В казку» фото

1375 грн 1575 грн

Відгуки наших покупців
4,9
498
5464x
422x
38x
22x
12x
Відгуки про доставку квітів в Київ (498)
4.9/5
Зимова колекція

 Напевно, навіть не варто говорити про те, що Новий рік - це найочікуваніша подія. Адже щось є чарівне в цьому святі. Кожен з нас сподівається, що все погане залишиться в році, що минає, а Новий принесе тільки щастя, тільки удачу, тільки любов і смутку там місця зовсім не буде!

Підготовка до Нового року завжди вимагає уваги до деталей декору. Адже свічки на новорічному столі, кульки на ялинці, новорічні вогники є яскравими, новорічними елементами і саме вони створюють святкову атмосферу.

Що входить У Новорічні Квіткові композиції

Для початку варто відзначити, що новорічні композиції відрізняються від інших. Для них підбирається певний вид рослин і кілька (як правило, три-чотири) домінуючих кольору. Новорічний вінок зі свечаміТрадіціонной кольоровою гамою є червоно-зелена, золотисто-біла, жовта. Так як композиція приурочена до нового року, основою є хвоя. У такі композиції завжди додають позолочені шишки, горішки, штучні (найчастіше використовують натуральні) ягоди.

З аксесуарів підбирають стрічки, банти, зірочки, дзвіночки, ялинкові іграшки (але не великих розмірів), блискітки, немассівние новорічні намиста, а так само фігурки Діда Мороза і Снігуроньки. Свічки так само часто є обов'язковим елементом декору. Адже саме свічки створюють комфорт і затишок. Для новорічних композицій рекомендується підбирати золотисті, білі або срібні свічки. Таким чином, вони будуть виглядати як більш святково.

Обов'язковою доповненням таких композицій є стрічки. Адже саме стрічки надають барвистості зеленої хвої. Але важливо так само підібрати правильні кольору. Найчастіше використовують яскраво червоні стрічки або золоті. Дуже красиво в таких композиціях виглядають біло-золотисті широкі стрічки. Вони надають композиції витонченості і стиль. Блискітки, новорічні намиста, мішура ... ну куди ж без них? Адже Нової рік - це дуже яскраве свято і все повинно виблискувати!

Зимові композиції дуже часто збризкують штучним снігом, щоб створити імітацію інею, паморозі.

Новорічна Ялинка

Новорічна прикрашена кутка. Не забувайте і про головну винуватиці торжества - про Вашу ялинці! Вона повинна бути яскравою і ошатною. Для цього флористи використовують новорічні намиста, стрічки, блискучі іграшки, блискучі зірочки. Чи не гілки Вашої ялинки моут бути зав'язати банти. Так вона буде виглядати ще більш святково.

У будинку, де стоїть штучна ялинка, можна поставити в вазочку живі гілки ялини або туї. Тоді в Вашому домі пануватиме прекрасний аромат наближається Нового року. Але такі гілки теж потребують прикрас. Прикрашайте свій будинок і стіл не тільки вкусснимі салатами, а й красивими новорічними композиціями, ялинками, свічками, фруктової композицією. Обов'язковими серед них має бути, звичайно ж, мандарини. Адже це один із символів Нового року. А все решта фрукти виберіть за своїми смаковими уподобаннями. Прикрасьте такі композиції паличками кориці, що стане прекрасним акцентом.